Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thënie për dashurinë

Share

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Kur e kupton qe deshiron ta kalosh ate pjese te mbetur te jetes tende me dike, mezi pret qe ajo pjese e jetes te filloj.....
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Ti nuk di te qendrosh, vjen ç'rregullon jeten time dhe iken, e jotja nuk eshte dashuri ,eshte turizem emocional.

(Paola Felice)

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Gjeja me e trishtuar e jetes.
Te dashurosh kaq shume nje vajze dhe kur ti veshtron nje dite ne thellesine e syve te saj ti kupton qe ato kane ikur,sa tmerr.
Ti shikon perpara teje nje te huaj qe asaj i di vetem emrin.

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
A Mund te te telefonoj.
Me Mungon Zeri Yt.

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Ti mund te me kishe mua, por preferove ti qendroje besnik krenaris tende te mallkuar.

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Krijova shpresa mbi njerez te gabuar, duke e ditur mir qe do te ikin qe te gjith.

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Un e dua ate, edhe shum her m lendon un serish e dua Perqesh

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Vetëm një gjë është më e bukur se të shikosh yjet në një natë të bukur, është ndjenja kur ti i ngul sytë e tu mbi të miat....

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Kur e kupton qe deshiron ta kalosh ate pjese te mbetur te jetes tende me dike, mezi pret qe ajo pjese e jetes te filloj.....

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Martohu me mua.
Sepse te premtoj qe nuk do te qash me per asnje budalla tjeter,
Qe nuk e ve re sa e bukur je.

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Doja te te kujtoja qe te dashurosh do te thote te jesh, te rrish dhe jo te zhdukesh per te pare a ka rendesi tjetri per ty!


Bukowski

descriptionThënie për dashurinë - Faqe 3 EmptyRe: Thënie për dashurinë

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi