Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyMesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

Kush nga antaret ju ka sjell mesazhin tuaj tpare dhe tfundit.. ne Pm?

spo pyes se cfare tha se e di qe sdo tregoni

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
plak une sme shkrun kush

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Mua s'me shkruan njeri..... as qe me flasin me goje..

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
mos genje Jo une te kam shkrujt

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
sheet sekret Embarassed

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Po ti qenke bere expert pm mor cun.Urime

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. Emptygati per teme

more_horiz
hahaha,virusi

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
mesazhin e pare se mbaj mend te fundit andi

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
se maj mend,te fundit nga albo Perqesh

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Nje sms urimi nga dikush.

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Nje sms nga nje person i forumit.

descriptionMesazhi juaj i pare dhe i fundit .. EmptyRe: Mesazhi juaj i pare dhe i fundit ..

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi