Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?

Normale jeta pa zhgenjime ska kuptim sepse zhgenjimet te bejne te forte

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
Zhgenjimi eshte pjese e jetes,zhgenjehesh nga njerezit qe ke afer,ne pune, ne dashuri,nga qeveria ,mundohu t jetosh me to

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
Zhgenjimi eshte pjese e jetes por evitoj te zhgenjehem vazhdimisht per te njejtat gabime. Gjeja me e mire per ta evituar eshte te besosh te keqen fillimisht te miren mundesisht mos e prit kurre.

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
patjeter zhgenjimet te hapin syte dhe te mbyllin zemren

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
po  edhe   une   shume here

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
ca eshte kjo, haet?

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
po haet pas buke se dije ti virus.... Shkel syrin

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
Refuzoj kategorikisht te zhgenjehem. nuk pres nga asnje asgje dhe flej rehat

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
nga tradhetia e dikujt

descriptionJeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?. EmptyRe: Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?.

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi