Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyRe: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
U plot here dhe nuk merzitem fare

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyRe: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
Jame operuar nga kjo ,,semundje''ka kohe....

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyRe: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
edhe ndodh pasi qofsh i pasur qofsh i pasur njerezit vdesin tflasin per jeten e te tjereve Smile

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyRe: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
jo sbesoj se kam ber ndonje gje tkeqe qe njerezit tflasin per mua Sad

descriptionJu ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh? EmptyRe: Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi