Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? Emptyflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
Sot kemi shume mergimtare ane embane rruzullit...
por interesimi per gjuhe te huaja nuk mungon as ne atdhe, qofte ne Shqiperi, Kosove dhe trojet tjera shqipetare.

Ne kete teme mundemi te shprehim mendimet rreth gjuheve tjera , sa i zoterojne sot ato shqiptaret, ta ndihmojme njeri-tjetrin nese diqka mundemi rreth fjaleve a fjalive jo shqip!

une jetoj jasht atdheut, jam ne shtetin ku flitet gjuha hollandeze por mire e zoteroj edhe gjermanishten.

Ju uroj qe te kaloni sa me mire ne forumin tuaj e temes vazhdim te mbare per te gjithe.

me respekt
Albini

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
flas italisht, anglisht dhe pak frengjisht dhe spanjisht....

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
gjermanishte ,italishte edhe pak gjuhen shqipe .

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
anglisht,italisht dhe pak frengjisht

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
une flas shqip, anglisht dhe pak spanjisht

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
di anglisht edhe spanjisht Smile

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
Flas anglisht, gjuh tjeter sma pret truri ti mesoj.

descriptionflisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe? EmptyRe: flisni gjuhë tjeter pos gjuhes shqipe?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi