Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? Emptydeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
cila eshte deshira juaj e flakt ta arrini ne jet ???


un ta kry fakultetin ???

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te jeme nje njeri i denje i shoqerise shqiptare

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
shendettin edhe te ndihmoj ata qe skan te jem humanitare e njerezve te varfere .

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te jem e lumtur me familjen time dhe ata te ndihen krenare per mua.

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
s'kam dicka te veqantë pos te kam shendetin dhe ta shoh popullin shqiptarë te bashkuar!

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
une e kam nje qe pothuaj sr e kam arritur te behem doktor

edhe siç e tha parafolsi ta shoh popullin shqiptar te bashkuar

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
deshira jeme ne jet duhet te jet pos shnedetiti edhe ato qe kam shkrue me larte te kem edhe shkopin magjik ne dore ,ku atje ku ska uje te ju dergoj uje ,ku atje ska energji te rrymes te ju sjell e keshtu ti bej krejt njerzit e kenaqur e me te mira materiale dhe mos te ket njerze qe te vuejn per asgje ,ata qe jan kriminel te gjithe ti dergoj ne burgje ku do te prodhojn ushqime vendore per aq sA E MERITOJN QE KAN BER KRMIMIN

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te behem mjeke pediatre ose veterinere po me duket s'do realizohet gje.

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
cdo njeri ka ven vetes disa cile ti mbrrij ne jet ato mund te jen te shumta ,keshtu cili i pare do te jet shendeti dhe familja ,pastaj mveret nga profesioni qe ka .

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te largohem nga Shqiperia, USA-n e kam enderr..!

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Gëzohem kur arrij nga rruget e largëta të jetës te kthehem ne shtepine time !

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
deshira e ime e flaket qe do ta arrija ne jet do te ishte bashkimi i shqiperis natyrale .

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
tejetoj me ndere,ky do te jete kapitali me i madh

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te jem nje njeri i denj per shoqerine ,dhe te rrit femijet dhe te jene edhe ata te denje per shoqerine

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Sidoqoftë e fundit me nder apo pa të , Të bashkohen gjithë trojet shqiptare për të cilat është derdhur gjak ! Ata që duan të jetojnë jashtë kësaj dëshire, si të duan le të gjykojnë :

Ty Shqipëri të qofsha fal
Të kam nënë e më ke djal !

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Tmbaroj shkollen e te gjej nje pun Smile

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Kame arrijt mjaft,nga ana profesionale nuk kerkoj me teper...Kurse jeta kerkon edhe gjerat tjera veq profesionit,tek ato kame stagnuar....

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Te kem 5 dashnore Perqesh ,nje piano,e leke  te iki me pushime.

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
te kem lek ti bej dashnore te gjitha

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
tkem nje karrier te sukseshme

descriptiondeshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ??? EmptyRe: deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi