Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyDëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Mese te nderuara motra dhe ju vellezer te forumit
"zeriyt"

Po e inicoj këtë temë por jo si kopje te shumë forumeve tjera mirepo
e fillova me kete titull me deshiren qe ju te jepni mendimet tuaja se kend deshironi ta takoni nga radhet e forumisteve.

tema eshte e hapur per te gjite ndaj ju ftoj te jeni pjesemarres te saj.

vazhdim te mbarë
AL-BINI

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Albini do te ishte me mire te jepnit ju ne fillim mendimin tuaj duke qene se e iniciuat kete teme.
Me respekt, MARY!

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me knaqesi moter Mary!

Deshira ime eshte që une gjatë veres se ketij viti te takohem patjeter (se paku një kafe te pi se bashku) me Juve Mary, Andin dhe Webatdheun, sa i perket anetareve te tjere per momentin nuk kam raporte te aferta sikur me juve, Anaa eshtemija ime dhe ate do e takoj ne shtetin ku ajo jeton patjeter.

Me shume respekt
AL-BINI

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Shume faleminderit Albini. E njejta gje do ishte edhe per mua, te takohesha vetem me pjestaret e stafit.

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Kisha pase deshire te takohem me te gjithe antaret e keti forumi

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
@biligoa shkruajti:
Kisha pase deshire te takohem me te gjithe antaret e keti forumi


Dhe une kam 1 deshire te papermbajtur per tu takuar me ty dhe disa nga shoket e tu. behet ??

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
ANDI

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me andin me linux me maryn...

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
takimin ,sipas mundesive mendoj behet ,nese ketu kemi krijue respekt dihet se edhe takimet jan te mirpritura ,dhe mendoj albini eshte i padiskutueshem ,And.mary,

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me ate qe do kishte deshir tme takonte Smile

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Vetem e vetem em nje antar.
Me ka premtuar Perqesh .
Me ka premtuar qe do me dergonte ne restorantin me te mire te vendit ku jeton.

Perqesh

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me marinon

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me ergiten

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me antaret e rinje se te vjetrit i kam takuar te gjithe

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me ergiten

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me marinon

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me Ergiten

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me te gjith pse jo

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Me kte siper Perqesh

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
me te gjith antaret e forumit,pse jo...

descriptionDëshiroj të takohem me....! EmptyRe: Dëshiroj të takohem me....!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi