Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


MJAFT!!!

Share

descriptionzemerMJAFT!!!

more_horiz
Thoni MJAFT per gjerat qe nuk i duroni dot, per ato gjera qe ju bejne te merziteni, qe ju ngrene nervat,   po pse jo dhe per ata njerez  qe ju merzisin.

Po e filloj une e para....

Mjaft kohes me shi....  Very Happy

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft kurseve Very Happy

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft u ankova.... Laughing Laughing

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
mjafte genjeve
mjafte shetite ,
mjafte ke fjetur.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
mjaft me pushime

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft me me korrupsion neper institucione shteterore.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
mjaft me iluzione!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft pasurimit te paligjshem te qeveritareve dhe njerezeve te tyne

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
MJAFT me me perrallat e qeveritareve!!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft edhe me politiken per pushtet nga opozita!

mjaft me politikë sepse eshte lemia me e ndyte ...!!!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjafte me shpifje

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft me monotonine....

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjafte me kopjime nga google .

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft me hipokrizine

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft me me pushime...

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft me gjum!
zgjohuni...!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjafte me vonesa
Ne ju duam ketu

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft egoizmit

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
mjaft vuajtjeve te popullit tone!!!!!!!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjafte me justifikime

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi