Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


MJAFT!!!

Share

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
U futa ne mendime....

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Ndenjem ne hije.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Qëndrova pa hyr në forum Smile

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Mjaft teknologjis se perparuar!

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Shtimit të nervave.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Buzeqeshe duke u shtirur.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Fjeta gjum si një fëmij

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
I dhe replay kujtimeve e dashur.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
U Shtiret te dashurit e mi...

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Shqiptar te dashur i futet hundet aty ku sju takon.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Qave i dashur,nuk esht faji im qe tradhtaret si ty jetojn Very Happy

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Besojm se Shqiptarët do ndryshojn një dit

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Shkaterrova gjera qe nuk rregullohen me.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Ekzistuam per te qar,le te qeshim njeher Very Happy

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Pash filma te frikshem Perqesh.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Te besova Very Happy
Nuk ja vlen me.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
U shtire.....

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
U solla si nje femij i lenduar.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
U mora me njerez qe nuk dijn tme kuptojne.

descriptionzemerRe: MJAFT!!!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi