Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionMendojSa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
Sepse ne ditet tona pjesa me e madhe e popullates ka ikur nga vendlindja...doja te dije se sa vjet keni te ikur?

Tani pyetja qe lind eshte...a keni ndermend te ktheheni me ne Shqiperi/ Kosove per te jetuar atje? Kush ju pret me ne atdhe? Familje...miq?

descriptionMendojNju-Jork, guvernatori ne prostitucion

more_horiz
Personalisht kam shume vjet qe jetoj jashte shqiperise.
Dhe nuk e di se si do te ishte jeta ime po te kisha qendruar ne atdhe.

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
Sa per kthimin besoj se nje dite do kthehem

descriptionMendoj Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
ka persona qe jan larg atedheu me me shuem se 20 vite 9 vitet e mia nuk me duken shuem

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
14 vite. Nuk besoj per nje te ardhme te afert te kthehem . E kam te veshtire te pershtatem me ato kushte qe te ofron shteti shqiptar. ndoshta kur te dal ne pension Perqesh

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
18

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
Sa vjet në total? Apo sa vjet që nuk kemi vajtur në atdhe?

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
12 vjet

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
19

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
1.5 vite

descriptionMendojRe: Sa vjet keni jashte atdheut?!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi