Forumi Zeri YT!

identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


description

Më pranë njëri tjetrit

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Prezantohuni në Forum

Pasi të regjistroheni mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum.

53 Temat445 Mesazhet
forum

Pershendetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin.

21 Temat1530 Mesazhet
forum

Diskutime shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet e shoqërisë.

207 Temat2851 Mesazhet
forum

Bashkëatdhetarët nëpër botë

Per shqiptaret që ndodhen jashtë kufijëve te atdheut të tyre.

20 Temat86 Mesazhet
forum

Natyra dhe bukuritë shqiptare

Të njohim bukuritë e Shqipërisë.

26 Temat77 Mesazhet
Zeri YT! - Zeri i çdo shqiptari ne internet. 1-50
SarandapersonAdmin Shiko mesazhin e funditaccess_timeprej 31st July 2018, 22:52
forum

Opinion

Opinione te ndryshme ne kete forum.

99 Temat209 Mesazhet
description

Art, Kulturë dhe Tradita

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Traditat Kulturore

Diskutim mbi kulturen tradicionale, monumentet kulturore...

52 Temat168 Mesazhet
forum

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë.

40 Temat117 Mesazhet
forum

Trevat shqiptare

Kushdo qe e ndjen veten shqipetar dhe i mungon atdheu i tyre le te shuajne mallin ne kete komunitet virtual shqipetar.

22 Temat111 Mesazhet
forum

Letërsia

Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë, dhe të huaj.

Shkrimtarë shqiptarë

Shkrimtarë të huaj

Enciklopedia letrare


338 Temat2998 Mesazhet
forum

Folklori shqiptar

Gojëdhënat, legjendat, këngët popullore, bejtet, këngët për heronjtë jane pasuri kombëtare që shqiptarët duhet ti trashëgojne nga brezi në brez.

8 Temat18 Mesazhet
forum

Arti pamor

Sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare, artistë, shkrimtarë si dhe foto nga jeta juaj personale.

30 Temat513 Mesazhet
Zeri YT! - Zeri i çdo shqiptari ne internet. 496-58
Foto love personDezdemona Shiko mesazhin e funditaccess_timeprej 3rd January 2018, 19:12
description

Rubrikat

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Shtypi - Aktualitet

Artikuj te ndryshem qe pasqyrojne problemet e shumta qe ka aktualiteti yne.

226 Temat535 Mesazhet
forum

Thashetheme Vip

Bota Vip, thashethemet, gossip, preferencat e tyre, shqiptare apo te huaj çdo informcion ne kete kategori.

64 Temat108 Mesazhet
forum

Moda dhe Estetika

Moda dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres

79 Temat419 Mesazhet
forum

Marketing dhe Reklama

Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

3 Temat3 Mesazhet
forum

Shit-Blerje Online

Kendi i Shitje Blerjeve. Vendosni ketu shpalljen e gjerave qe doni te shitni apo te bleni.

1 Temat Mesazhet
DAEWOO LACETTI 1.8GAZ Automat 2004
DAEWOO LACETTI 1.8GAZ Automat 2004placeTiranë personDaewooaccess_time9th August 2018, 19:16
forum

Sport

Të apasionuarit e futbollit shqiptar dhe te huaj mblidhen këtu. Diskutoni mbi ndeshjet e kombëtares shqiptare si edhe për ekipin tuaj të zemres.

75 Temat181 Mesazhet
description

Shkencat sociale

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Filozofi dhe Psikologji

Bisedime te lira mbi filozofine e psikologjine; Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri".

65 Temat1396 Mesazhet
forum

Politika dhe Ekonomia

Mendoni se politika e ndjekur nga pushtetaret tane le per te deshiruar? A luftojne ata per mirqenje personale apo...?

92 Temat397 Mesazhet
forum

Historia

Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike.

Elita kombëtare

Çështja kombëtare

Krimet e regjimit komunist në Shqipëri


205 Temat1550 Mesazhet
forum

Teologji

Kontributit që duhet të japin komunitetet fetare në ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarëve.

33 Temat213 Mesazhet
Zeri YT! - Zeri i çdo shqiptari ne internet. 385-76
AgjerimipersonMonroe Shiko mesazhin e funditaccess_timeprej 21st April 2016, 07:38
description

Shkencat Ekzakte

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Shkenca dhe Teknologjia

Lajme per shkencen dhe fushën e zhvillimit teknokogjik, të internetit, të software dhe hardware si dhe gjithçka ndodh midis tyre.

33 Temat42 Mesazhet
forum

Mjeksia

Te rejat nga mjekesia moderne dhe nga ajo popullore, shqetesimet e ndryshme qe kercenojne shendetin tone.

48 Temat158 Mesazhet
forum

Astrologjia

Përndryshe nga shkencëtarët Astrologjia merret si pseudoshkence qe pretendon të parashikoje ndikimin e pozicionit te yjeve dhe planetëve tek njeriu.

44 Temat166 Mesazhet
forum

Kuriozitete

Kuriozitete te ndryshme nga vendi dhe bota ne kete kategori.

44 Temat107 Mesazhet
forum

Fenomene paranormale, enigma dhe mistere

Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme.

74 Temat130 Mesazhet
forum

Informatika dhe Interneti

Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin.

69 Temat95 Mesazhet
forum

Turizëm - Arkiologji

Vendet turistike dhe arkiologjike: Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

43 Temat81 Mesazhet
description

Argëtim - Humor

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

☕ Kafe Bar Zëri Yt!

Ne kete forum, mund te hapni tema te ndryshme si dhe ti perdorni ato ne forme chati....

74 Temat9941 Mesazhet
forum

♬ Muzika

Gjithcka rreth muzikes, mp3 per shkarkim, video clipe etj.

128 Temat1237 Mesazhet
forum

Video

Shikoni dhe shkarkoni filma shqiptar nga me te vjetrit e deri tek me te rinjet.

52 Temat126 Mesazhet
forum

Kinematografia dhe televizioni

Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise etj

82 Temat127 Mesazhet
forum

Humor - Gjeagjeza - Lojra

Ketu mund te sillni pjese humoristike, barcaleta te ndryshme si dhe lojra.

68 Temat2037 Mesazhet
forum

Në kërkim të romancës

“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri në dhimbje, atëherë nuk mund të ketë më dhimbje, por vetëm më shume dashuri.” Nënë Tereza

84 Temat1342 Mesazhet
description

ZëriYT! Forum

chat_bubbleforum
watch_laterMesazhi i fundit
forum

Të ndihmojmë njëri-tjetrin

Të ndihmojmë njëri-tjetrin. Mos nguroni të pyesni dhe të kërkoni ndihmë në këtë kategori.

2 Temat6 Mesazhet
forum

Lajmërime dhe kërkesa

Njoftime, sygjerime ankesa per forumin dhe antarët në këtë seksion.

14 Temat32 Mesazhet
forum

Sondazhe dhe votime

Sondazhe dhe votime ne kete kategori.

21 Temat306 Mesazhet
forum

Arkivi

Te gjitha temat e vjetra ne arkivin e forumit

16 Temat9291 Mesazhet