Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush ju pelqen ne forum???

Share

pollCili nga antaret ju pelqen ne forum?

MARY
9
69%
Elma
3
23%
XgirlX
0
0%
Fllad
0
0%
LiNuX
1
8%
Black
0
0%
epanjohura
0
0%
Virusi
0
0%
marino
0
0%
Xemla
0
0%
Totali i votave:
13

descriptionGMT - 1 HoursKush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Sondazh

Teme e lire, bisede e lire, e di se eshte forum dhese dikush ka edhe simpati apo edhe ndjenja respekti ndaj dikujt tjeter, shprehni mendimet tuaja, cilin apo cilin e pelqeni me se shumti, jo 5, porvetem 1. Po vendosim antaret me aktiv.
Votoni dhe komentoni voten tuaj.

Cili nga antaret ju pelqen ne forum?

flm
vazhdim te mbarë

Edituar për herë të fundit nga Admin në 16th October 2016, 00:23, edituar 11 herë gjithsej

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
kush me pelqen ne forum dihet simpatiku .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
me pelqen ,me pelqen njani....bre shuuuuuuuuuuum

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
MARY me pelqen

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
me pelqen shiu bre ka ikur nuk vjen me .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
*virusi* shkruajti:
MARY me pelqen


sa me te mria qe me merr...hahaha..edhe ti me pelqen njecikezzzzz fare..hahaha

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
po me pelqen njana sepse s'ja kam pa akoma foton ketu ne forum Perqesh

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Albini lypja foton ta gjet dhe mos rrij pa te pelqye pastaj .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
s'dyshoj qe nuk eshte bukuroshe!
ajo nese shkruan embel, patjeter duhet te jete e embel si vet fjala qe e shkruan!

uh.... sa shume jam ka e dua, u habita, sa shpejt pa e njohur i thash e dua, e shihni sa shpejte themi ne meshkujt "te dua" Perqesh

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
ah po cfar te beni ju meshkujt vetem ate fjal keni ne koke .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
sa bukur albini te frymzoj elma qe ska foton ketu endrra se eshte e bukur cdo here . Perqesh

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
me pelqene roben

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Esht mekat te besh dallime n`ket Shoqri ...

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Linux pershendetje....te kujtoj se eshte vetem nje loje dhe thjesht nje mendim personal per nje njeri, madje dhe qe se njeh fare...keshtu qe te ftoj te japesh mendimin tend....respekte per ty...MARY

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
me pelqen njeri shummmmmmmmmmm hehe..romantiku edin aj

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
mua me ka pelqy ajo qe i dhez qirat edhe ne forume per me ma perkujtu kek-un apo kesh-in!

mos me shikoni se po ja dergoj një mpuqqqq :(K):
(por ne faqe mos kshyrni de) Perqesh

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Esht mekat te besh dallime n`ket Shoqri ...
LiNuX, as nje dallim nuk po behet e as ka per tu bere ne ket "shoqeri shoq.

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Persa i perket temes, me pelqejne te gjithe antaret aktiv te forumit duke filluar nga Anaa e palodheshme e me radhe te gjithe ata qe e vlersojne dhe e nderojne emrin atdheu yne.
Por meqe po kerkohet nje, pelqej MARY-n per energjine, sinqeritetin, origjinalitetin dhe kontributin e saj ne forum.

MARY

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
per mua jann tere te mire se cili ka ato veqorite e veta keshtu mire qe nuk jam zhuri se e le pa i ven vendin ketij grupi pa percaktim ketu per ti then voten .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Oh bre s`po di tash ne mesin e te mireve veshtir esht te zgjedhesh por edhe ne e zgjedh e di qe te miret kuptojn me pelqen MARY se ka avatarin e mir shum.....

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi