Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Enisa nje leter te shkruaj per ty per kohrat e bukura qe kemi kaluar ne te dy por me pas nuk munda te shkruaj me lotet edhe zemra plagosur e kjo dhimbje pa sherim tqet nuk po me le dua te te harroj por spo mundem vall.......pse moj zemer po me fut ne varr te gjall?pse moj zemer je helmuar ti pse moj zemer pse per ty sdon tja dij ai?pse un rrij e vuaj ndersa ai sonte feston pse zemra ime ai fustanin e bardh asaj ja dhuron...pse zemra ime lotet e mi nuk po hiqen nga syt ej ti po me ty e kam pse ende me mungon shikimi yt pse unazen e marteses tjeter femre ja vendos pse zemer lamtumiren dashuris sperjetshme po ja fundos pse vetem per ty shkruaj per ty qe nuk me beson se thell nshpirt per ty kam nevoj e nshpirt veq vuaj pse zemer stpelqejn fjalet qe shkruj un per ty apo nuk tpelqeu kur te thash se pergjithnje do jemi ne te dy?pse shpirt apo nuk tpelqeu kur shkruajta me shkronja te madha gjithshka ne ket jet do e bej per ne te dy pse zemer nuk po tpelqej apo sjam me e bukur a tdukem vall e shemtuar vall thuam pse ende pas tradhetis tende ende me ty jam e dashuruar.....

Ja keshtu ikin ditet e mia nuk je ti e asgje me nuk ka kuptim e dielli nuk lind perseri as jeta nuk mundet te vazhdoj me tutje as un nuk mundem te te bej tme duash nuk ta dhuroj dot dashurin me lutje..Lamtumir Por Do Jet Von Kur Tvish Tek Un Se Te Tpranoj Pran Vetes Do E Kem Tveshtir...
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:43
Shpirt Mos e harro dashurin qe ndjej apo ate qe shkruaj kudo per ty besom jeta ime jan fjal shpirti nuk po te genjej vetem emrin tend un e mbaj ne goj kuptom zemer se per ty kam nevoj kam nevoj per syt e tu kam nevoj qe ta kuptosh se shum te du...gjendem e mbyllur ne purgatorin e vetmis e per dashurin e pamundur duke ju lutur tket meshir per nje tpafat qe lutet per ty qdo mesnat vetem per ty do e ngrej goten e mbushur per ty do ngrej dolli pasi sonte ke ditlindjen edhe 100 te behesh ti edhe 100 drita ime arsyja jetes sime nuk mundem te vij aty nuk mundem se e di se sdo mbaj veten e lot malli do mbien mbi sy do mbien mbi sy se kam kuptuar se gjithnje te kam humbur e ndjej se nuk te perkas me ty boll e mundoj veten duke gjet arsyen se kush ishte ajo qe na largoi ne tdy?po ska me dashurin e prishem vet un edhe ti ndoshta do te te takoj serish ne nje tjeter perjetsi....
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:43
E heshtur si heshtje varri rri diku e fshehur
me cigaren ne dor ndezur
e me syt e mbushur me lot
duke u lutur nese ka zot ne bot
tme degjoj kta lutje e ate ta ndihmoj
nese ka zot ne kte bot e rrugen e lumturis atij tja tregoj
nese ka zot e jeta tij tbehet sa me e bukur
edhe pse me tjetren jo me mu
ta ndihmoj se esht vetmja gje me vler gje zoti mka kriju
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:44
Thon Se Dashuria Esht Ndjenj E Bukur Ne Ket Jet
Por Mesa Shoh Qenka E Vertet
Qenka E Vertet Se Spo Mundem Te Jem Me Pa Pranin E Tij
Ai Esht hajduti zemres time se un vetem pran
dua ti rrij dua ti rrij pran
edhe pse zemra tij tjeter vajz paska xhan
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:44
Eh!!! Pse me paragjykon?He Me Ty Flas Po Mi Me ty me veten time qe don tjeter njeri ndersa ai sdon per ty me ja ni..ti vuan e qan me lot malli ai nuk te desh se tjetren mori nuse e jo ty ndaj mbaje veten se po tretesh per se gjalli?E sheh sa je dobsu o zot sa ke ndryshu shihi syt e tu tbukur si tqenkan mbush me lot nga trishtimi nuk po mundesh me pa dot ja ai esht i qet po sheh punen e vet leje dashurin je ende e vogel rritu mesohu e me tjeter me tmir se ai dashurohu.....
-......Jo jo jo, jo
Ai esht arsyja e do e dua me vrau ne shpirt po nuk dua te urrej sepse pamvarsisht urrejtjes e dashuri tsinqert per te ndjej...
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

28th February 2014, 08:44
Mos me prit Zemer Se Do Vij Dita Qe Do jesh Ne Normalitet Po Zemer Nje Gje Ki Parasysh.....Mos I Beso Qdokujt Se Tradhetia Qenka Gje E Tmerrshme E Thell-thell Ajo Te Vret....
epanjohura
epanjohura
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 27/02/2014
Postime : 1241
Points : 1375
Reputacioni : 108
Medalje Red Medalje2 Medalje3

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

26th February 2016, 22:44
Per Ty do te shkruaja nje roman....Ndalova,pasi nuk po mund ta shpreh perfundimin....
epanjohura
epanjohura
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 27/02/2014
Postime : 1241
Points : 1375
Reputacioni : 108
Medalje Red Medalje2 Medalje3

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

3rd March 2016, 15:21
Sikur asnjehere...



Përjetova acare të rënda dhe dhembje të mëdha,përpjekje për të shuar zjarin e dashuris pjekur në skarë,ashtu më dukeshin  sytë e Tij, dhe madje edhe lotët e Tij qëndronin lëngshëm, kur i thashë se dashuria është vetëm një rënie e lumturisë...Në të vërtet nuk ishte ashtu...por ishin rrethanat të tilla...
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

3rd March 2016, 18:53
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this image.]
epanjohura
epanjohura
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 27/02/2014
Postime : 1241
Points : 1375
Reputacioni : 108
Medalje Red Medalje2 Medalje3

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

2nd October 2016, 20:52
Do të mund t'a kisha falur shumë lehtë jetën time, nëse ti do të ma kishe kërkuar . Çfarë dhemb më shumë është fakti që ti more një pjesë timen, ajo pjesë është ende e zhytur në trishtim , që në çastin që ike dhe më le të vdes në errësirë......Pa Ty....
Dezdemona
Dezdemona
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Mendimtare

Regjistruar : 15/05/2016
Postime : 3163
Points : 3302
Reputacioni : 90
Medalje Red Medalje Blu Medalje3

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

26th October 2016, 16:24
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi