Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 18:16
Kisha kerkue mendimin e juaje ketu ,formusite te dashur
.
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 18:19
scratch te them te drejten une nuk po e kuptoj pyetjen

une si Nard a dua me shume femijet e mi apo nenen dhe babane tim?

Jepni pergjigje e para qe te kuptoj pyetjen
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 18:28
une nardi ketu ne ket tem,mendoj se me shum duhet femija se nena edhe baba ,per femijen ben cdo gje edhe ate te pamunderen ,nese eshte nevoja ,por edhe per prindin ,me gjithe ate dashurija per femijen eshte me e madhe se per prindin qe te ka lind e rritur .
Jesu
Jesu
Fillestar
Fillestar
Regjistruar : 25/03/2008
Postime : 19
Points : 0
Reputacioni : 0
Medalje Medalje2 Medalje3

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 21:34
Personalisht nuk mund te gjukoj kthjellet pasi nuk jam ne poziten e nje nene qe te ktahasoj keto dy dashuri. Por duke desgjuar nga prinderit e mi besoj se dashuria e prinderit ndaj femijes eshte me e madhe si ka shprehur dhe Anaa me siper!
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 21:41
Po Anna keni te drejte
Dashuria per nenen eshte tjeter gje,dhe dashuria per femijen eshte tjetrer gje.Nuk mund t'i krahasojme njera me tjetren.
Femija eshte femije
Nena eshte nene
kur kam qene i vogel kam qene trazavac(kalama i prape)
Shpesh here provokoja nenen time per dashurine e saj kundrejt meje.
ajo me pergjigjej:
-je i vogel dhe nuk me kupton.Kur te behesh vet me femije do ta shohesh

Dhe sinqerisht i jap te drejt
Femija mbi te gjitha
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 21:45
une pajtohem me ju nardi por cfare mendoni se kush e nxen vendin e nënës ne ketë botë?

ajo eshte e pazavendesueshme mendoj unë!
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 21:51
Nena eshte nene
Nuk mund ta zevendesoj asnje njeri
Kur semuremi apo kemi halle belbezojme
Oh nena ime
Mary
Mary
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 04/02/2008
Postime : 4917
Info : a good sense
Points : 51
Reputacioni : 50
Medalje Red Medalje Blu Medalje Green
https://zeriyt.albanianforum.net

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

25th March 2008, 21:51
Mendoj se te dyja keto dashuri ndryshojne nga njera tjetra. Edhe prinderit dhe femija ka dashurine etij, por mendoj se me e madhe fare eshte dashuria per femijen. Kur e them kete kam parasysh prinderit e mi, pasi vete nuk jam ne ate pozicion qe mund ta vleresoj dicka te tille.
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

26th March 2008, 16:18
une si nen mendoj se dashuria per femijen eshte e pakpshme ,ska qe e zevendson ,por nena mbet nen ,eshte prap e pa zevendsuar ajo asnuk blehet as nuk zavendsohet e shprej nardi kur na dhemb dikun shmojm ah nen ,para se te me vdiste babi ime aj shkoj me fjalen nen ne goje as njiher nuk tha of femija ime ose of gruja ime por of nene ,nga kjo me lindi si ide qe te hap edhe ket tem ,ne e dijm se zemra ka vend edhe per nen edhe babin edhe femijen edhe motren e dhe vllaun ,per secilin dhe secili k pjesen e vet ,por qe nena eshte e shejt e pazvendsuar .
LiNuX
LiNuX
Anëtar i rregullt
Anëtar i rregullt
Regjistruar : 06/01/2008
Postime : 259
Points : 3
Reputacioni : 3
Medalje2 Medalje3
http://security.team-forum.net

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

27th March 2008, 01:28
A asht patjetr me boe dallime
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

3rd March 2016, 15:49
Nuk kam femij qe ti dua e akoma sam ne ate pozit por maman e dua shum Smile, sa x femijet kur ti vij koha
Sponsored content

A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai . Empty Re: A duhet me shum femija apo prindi ,nena edhe babai .

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi