Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
brunilda_it
brunilda_it
Fillestar
Fillestar
Regjistruar : 09/10/2008
Postime : 4
Info : Promocion
Points : 0
Reputacioni : 0
Medalje Medalje2 Medalje3

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

12th October 2008, 11:42
C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote si dhe te vendit tone?

Mund ta pershkruani me sghume fjale te thjeshta
Fllad
Fllad
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 995
Points : 53
Reputacioni : 53
Medalje Red Medalje2 Medalje3

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty Re: C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

14th October 2008, 15:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Per te ardhmen e kesaj bote scratch puf me e nxehte (ngrohja globale)
per vendin tone Suspect ne stanjacion sic eshte
albi5
albi5
Fillestar
Fillestar
Regjistruar : 19/02/2014
Postime : 18
Points : 20
Reputacioni : 0
Medalje2 Medalje3

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty Re: C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

19th February 2014, 18:16
te ket paqe ne ter globin
Monroe
Monroe
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 25/02/2014
Postime : 5577
Points : 6230
Reputacioni : 175
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty Re: C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

26th February 2014, 15:31
Ne tgjith boten mund tket perparime vetem ne vendin ton e ka mbuluar varferia dhe korrupsjoni
epanjohura
epanjohura
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 27/02/2014
Postime : 1241
Points : 1375
Reputacioni : 108
Medalje Red Medalje2 Medalje3

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty Re: C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

4th January 2016, 09:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Me ndoj qe do fillojme te flasim vete me vete....

Bisede me jeten!!!

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Vetmia
Po?
Pse me shikon ashtu? Cfare do me teper nga une? Je veshur me fytyren time,me rrobat e mia,por jo me shpirtin tim.
Me shiko mire,me shiko si me shkaterrove me kurthet e tua. Shiko ku jam,si u transformova fale gervishtjeve qe me shemtuan fytyren,me shiko trupin e mavijosur nga goditjet e tua te pameshirshme. Shiko duart e mia,kockat dhembin nga prangat qe me ke vene.
Merre zemren time...ja,po ta le mbi tavoline dhe shikoje si rreh e frikesuar. Ndjeja rrahjet e saj te deshperuara,si qan e uleret ne heshtje sepse ti e frikesove me mizorine tende.
Ja,dhe nervat e trurit tim te lodhur. Shikoji si jane...jane te copetuara nga thika jote e mprehte qe vec i copetonte pas cdo mendimi,cdo hapi qe hidhja.
Me shiko,dreqi e marrte!!!
Me shiko si perpelitem ne kerkim te te mallkuares QETESI. Me shiko sa e derrmuar dhe e pashprese ndihem. Kerkoj te qaj e nuk e bej dot sepse lotet me jane mbledhur ne gropat boshe te shpirtit tim. Rrine aty duke bllokuar frymemarrjen,jeten,gjakun te qarkulloje normalisht.
Ne gjak e mushkeri kam vec tymin e duhanit qe me ndihmon te harroj per disa caste poshterimet e tua. E shikon? Para teje dhe pse te urrej,prape tek ti vij te qahem,te ankohem. Ne s'e duam njera tjetren,por tek njera tjetra perplasemi.
Ah,moj jete!!! Jemi dy te ndryshme,te cilat qendrojme tek nje person,tek une. Je ti dhe une. Te mbaj dhe ty mbi shpatullat e mia te lodhura.
E ndjen frymemarrjen time te renduar,si e nje plake te semure nga zemra? E ndjen dhe ti lodhjen time,por te pelqen te me torturosh pa fund,te me ngresh kurthe e te perdoresh mizorine tende. Kjo eshte ajo cfare ben ti ne fund te fundit.
Hajde tani!!!
Merre nje cigare e ta pime bashke,shoqeruar me nje gote vere,mbushur me vetmine e dhomes dhe qetesine e nates. Shiko sa i bukur qielli zbukuruar nga yjet dhe hena krenare qe ndricon rruget e boshatisura nga njerezit.
Eja,te pime dhe te harrojme per nje cast mizorine tende e urrejtjen time
Gezuar,Mizorja ime!!! XXXX
Sponsored content

C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ... Empty Re: C'fare mendoni per te ardhmen e kesaj bote ...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi