Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
albx
albx
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 104
Points : 1
Reputacioni : 1
Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

27th March 2008, 10:30
Duke u nis nga vizita e Erdogan ne shqipri, dhe shprehjen e tije se do beje lobing per antarsimin e shqiperise ne nato shtrohet pyetja.

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

Perse Kryeministri shqiptar eshte kaq entuziast kur shqiperine e viziton nje lider i nje shteti islamik?

Dhe a duhet te vazhdoje te jete shqiperia antare e konferences islamike ku e antersoi Berisha ne menyre te fshehte dhe te pandershme?
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

27th March 2008, 17:42
nuk mendoj qe vetem me vendet muslimane ben lob shqiperia ,ben edhe me shtet tjera ku ka interesa te veta diplomatike edhe ekonomike .
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

27th March 2008, 17:43
Une mendoj se Shqiperia po ben lobing me tere vendet e Evropes,anetare ne Nato,me fqinjet e saj (pra dua te them me gjere)
Kryeministri eshte entuziast sepse turqia eshte nje force e madhe e Natos,na pelqen apo jo ,kjo eshte e vertete.

Mendoj se Shqiperia duhet te jete anetare e konferences islamike perderisa shtetesit e saj (pjesa me e madhe ) jane te fsese islame.
Edhe kjo na pelqen apo jo eshte nje e vertete
Une Berishen Nuk e dua(edhe kete e kam deklaruar)por besoj se nuk ka patur problem anetarisimi qe te perdorte menyren e fshehte dhe aq me shume te pandershme.per mua mire beri qe e antaresoi

sipas jush duhet tu hiqet e drejta myslimaneve dhe te ngrihen kisha Greke?
Ju bukur forte shtruat nje pyetje qe per mendimin tim duhej te vendosej tek ceshtja kombetare,por nuk lexuam pergjigje.
JU si mendoni Albx
albx
albx
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 104
Points : 1
Reputacioni : 1
Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

28th March 2008, 08:28
nardlushnja shkruajti:

sipas jush duhet tu hiqet e drejta myslimaneve dhe te ngrihen kisha Greke?
Ju bukur forte shtruat nje pyetje qe per mendimin tim duhej te vendosej tek ceshtja kombetare,por nuk lexuam pergjigje.
JU si mendoni Albx

Cila e drejte tu hiqet myslimaneve e drejta per te qene arab?
Per cilat kisha greke e keni fjalen?

Kur ju i quani kishat tona greke, cfare mund te thomi per xhamijat arabe qe eshte mbushur shqiperia plot.

Une thom se shqiperia nuk duhet te jete antare ne konferencen islamike dhe ai qe e ndjen veten islamik te shkoje ne arabi se ne shqiperi ska vend.
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

28th March 2008, 18:17
Ju pelqen ju apo jo shumica e shqiptareve jane mysliman (85%)
dhe nuk jane arab apo turq.Ata skoku im albx jane shqiptar
Ndersa per kishen shqiptare ortodokse mesa di une udhehiqet nga grek dhe varet nga greqia
Per shumicen e shqiptareve vendos vetem shumica dhe jo ti dhe une miku im(fatkeqsisht)
albx
albx
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 104
Points : 1
Reputacioni : 1
Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

29th March 2008, 09:15
Ti je i marre ku jeton ti qe ke keto shifra!

Ku e i ke marr keto statistika ti dhe nga cili studim te kan dale 85% mysliman ne shqipei apo ja fute ne tym se jeni ju nkatun 85% mysliman e di se asht gjith shqipria?

Ne shqiperi jane 38% e popullsise mysilmane o njeri hala me ate mendje je ti si ne kohen e turkut.
Kisha ortodokse eshte shqiptare dhe mos ja fut kot ne tym si duket ke qef te jete greke po jo seshte e ska per qan asniher Kisha jone greke.

Meso dhe ti se cilat jane shifrat reale lexo   http://www.zeriyt.net/teologji-f9/raporti-i-ri-shqiptaret-38-myslimane-dhe-35-kristiane-t1057.htm#17135
nardlushnja
nardlushnja
Anëtar i vlerësuar
Anëtar i vlerësuar
Regjistruar : 05/02/2008
Postime : 1232
Points : 16
Reputacioni : 14
Medalje Medalje2 Medalje3

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

29th March 2008, 16:04
Po keni te drejte me pagezimet ne mase qe jane bere.
Dhe do tju lutesha shume te mos perdorni epitete me mua dhe te tjere se nuk eshte gje e mire.Leri menjane stadiumet,te marret,katundaret.
Sponsored content

A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere? Empty Re: A mund te thuhet se Shqiperia po ben lobing vetem me vendet islamike apo edhe me gjere?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi