Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Mary
Mary
Anëtar elitë
Anëtar elitë
Regjistruar : 04/02/2008
Postime : 4917
Info : a good sense
Points : 51
Reputacioni : 50
Medalje Red Medalje Blu Medalje Green
https://zeriyt.albanianforum.net

Këngëtari prishtinas hap një lokal tek "Blloku" në Tiranë Empty Re: Këngëtari prishtinas hap një lokal tek "Blloku" në Tiranë

28th February 2008, 23:38
Këngëtari prishtinas hap një lokal tek "Blloku" në Tiranë

Këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu tashmë ka një motiv më tepër për të shtuar vizitat e tij në kryeqytetin shqiptar. Kjo, sepse prej disa ditësh nuk do të jenë vetëm evenimentet muzikore dhe ftesat për koncerte që do e sjellin në Tiranë, pasi djaloshi ka menduar seriozisht për një të ardhme të sigurt, që këtë herë duket se nuk është muzika. Ermali ka hapur lokalin e tij në qendër të zonës së ish-Bllokut, si një pikë strategjike që mund të thithë shumë klientë. Këngëtari ka zgjedhur një njeri të besuar në pozicionin e menaxherit të përgjithshëm, me të cilin ai koordinon gjithçka edhe kur është në Kosovë. Pakkush e di në fakt, se pronari i njërit prej lokaleve më të populluara në ish-Bllok është një prej këngëtarëve më të suksesshëm jo vetëm në Kosovë, në Shqipëri, por edhe Diasporë.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi