Forumi Zëri YT!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:43
Postimin une e modifikova

une jam si Sala, ska mbi ligjin GOGU, askush nuk eshte mbi ligjin, e shef qe edhe pse kemi ca ide te njejta, prap rregullat jane rregulla, shpresoj se e merr sinqerisht edhe mendimin e andit meqe kishte te drejte.

rrespekt gogu
vetem vazhdo por si demokratët dhe pa etiketuar askend!

flm ne mirekuptimin tuaj vllazeror
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:43
mire ti je nga shkodra ne shkodeer asnjera as tjetra skan ber ndonji ndyrishim aq sa kam pare ,une nuk kan levizur as nji gje as kur ishte sala ne fillim pa transisonit as me nano as tash me salen ,ku i keni ndryshimet nese ke mundesi te tregosh nga sala ju ne shkoder ,ajo parruc qe ishte shum vite me pare po ajo eshte edhe keto 16 vjet ,pse sla nuk veri ndonji ndryshim ne ekonomi tek ju ne shkoder .
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:44
gogu shkruajti:do te doja te ju pyesja çfar beri ps ja per 8 vite ne pushtet dhe çfar bani SALA per 2 .5 vite
Nje vrime ne uje ka bere sala e dy vrima ne uje ka bere PS gogu
Anonymous
Musafir
Vizitor

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:49
po me falni eshte nje goc por ju nuk jeni ne gjendje te njihni politikanet nga se ishikoni nga bukuria ju nuk mund ta vlersoni kurr figuren e sali berishes ai eshte nje gjergj kastriot i dyte per shqiperin e madhe per nje kombb te bashkuarprandaj mos i shiko gunen por shikoj punen
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:52
gogu eh nese behet berisha nji gjergje une do te behem nji teut pra ,keshtu qe nuk ja shikoj as hunden as syrin ,ke ven re more si flet ,shqiperin e madhe do ta bejn bijet qe nuk mirren ne skena ata qe kan pasur armen njiher do ta marrin prap jo sala harro salen per shqiperi natyrale .
Anonymous
Musafir
Vizitor

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:55
po ana me te vertet ka disa vite gati nje dekad qe nuk kam qen ne shqiperi por une i ndjek lajmet i ndjek te gjitha emisionet ....dhe per dit pasqyrohet puna e te gjithve
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 02:59
O trimi i xhafos, te tillet na duhen

poshte korrupcioni
askush mbi ligjin

rrofte PD e shqiperise ne krye me Sali Berishen!
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:04
I nderuar gogu ke nje dekad qe nuk ke qene ne shqiperi dhe keshtu qe nuk di sa progres ka bere shqiperia.
Te them une i nderuar se ska bere asnje progres shqiperia as me Saliun tend, qe nuk po e respekton se po ja shkruan emrin me germe te vogel dhe as me PS qe e paske perseri qejf.
Njeriu i sotem nuk duhet te besoj tek nje person po tek puna dhe zhvilimi qe mund ti jape ky person vendit dhe personi ne fjale asgje si ka dhene keti vendi deri ne sot.
Jo vetem Saliu po asnje politikan shqiptare nuk meriton vlersim.
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:06
gogu ti disa vite une isha pas 10 viteve dhe nuk me zuri syri ndryshime ne veri me erdhi kqe per shkodren shum ,qe skishte ndryshue prisja me shum ,aty ne ket qytet ne ket rreth pa len edhe puken ,por kush e beri mos ndertimin ,e kesaj zone vet sa la vet nano ,mendoj se e dijn qe shkodra eshte truri i botes e jo vetem i shqiperis dhe ja kan friken me duket .
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:12
anna

e ke gabuar titullin

po flasim per kryeministrin me te famshem te shqiperisë, per njeriun qe e shpetoi shqiperine nga izolimi i botes!
Anonymous
Musafir
Vizitor

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:24
po sipas teje zotri andi kush e meriton ta qeveris ate sssshqiperi po themi per ata qe sot egzistojn ne pushtet dhe ne opozit as nje ma i pershtatshem se SALIHI NUKE eshte eshte i drejte dhe puntor eshte shum atdhetar se pse ka shum merita edhe per pavarsin e kosoves ai per mendimin tim eshte nderi KOMBIT SHQIPTAR
Anonymous
Musafir
Vizitor

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:27
tashti ju pershendes te gjithve naten e mir dhe mir u takofshim perseri neser
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 03:33
Saliu mund te jete i drejte dhe puntor dhe kam degjuar se ka qene nje kirurg shume i zoti per kohen e atehereshme, mire po shqiptareve nuk i duhet se si eshte dhe se c'ka qene, shqiptareve i duhet te dale menjeher nga ky mjerim i thelle ku eshte zhytur.
Dhe per kete Sali Berisha ka merita te medha pra qe e ka zhytur kete komb me thelle ne mjerim e padituri.

A jeni ne dijeni ju i nderuar se te gjithe shqiptaret qe jane jashte jane te pashkolluar? Ajeni ne dijeni ju i nderuar gogu se shqiptret qe jane ne emigrim per 10 vjet nuk do flasin shqip?
A jeni ne dijeni ju qe shqiptaret ne shqiperi skan uje, skan drita, skan buken e gojes?! dhe per kete Sali Berisha ka meritat e tije.

Asnje politikan i tanishem nuk eshte i afte te qeverise e te nxjerre kete popull nga skamja dhe mjerimi.
Pra dhe nje here Sali Berisha kurre nuk mund te jete nder i kombit shqiptar kur nuk ka bere per kete komb.
CLICHE
CLICHE
Anëtar i rregullt
Anëtar i rregullt
Regjistruar : 31/12/2007
Postime : 433
Points : 40
Reputacioni : 29
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 21:00
E hapa kete teme jo per te krijuar percarje ne forum, por pash qe po diskutohej ne nje teme tjeter per Sali Berishen dhe per te mos i prishur te gjitha temat hapa kete.

Persa i perket temes mendoj se Sali Berisha nuk duhej te ishte ne politike fare, por meqense ne shqiperi bejne politike ata qe sdine c'eshte politika pse mos jete dhe Sali Berisha.
Anaa
Anaa
Anëtar i mirënjohur
Anëtar i mirënjohur
Regjistruar : 27/12/2007
Postime : 2266
Points : 27
Reputacioni : 23
Medalje Blu Medalje Red Medalje Green

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 21:52
mire e ke webatdheu ka ardhun koha qe injorantet po jetojn ,dhe po udheheqin ballkanin .
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 23:12
Mjerisht si ne Kosovë, edhe ne shqiperi jemi mesuar te na udheheqin mjeket e albanologët, mirepo perderisa te tjeret heshtin apo kultivojne korrupsionin dhe krimin atehere dihet ti mbeshtesim edhe keta mjekë e albanolog...!

Se së paku ju nga shqiperia mendoni pakes se ku keni qene ne sistemet tjera dhe ku jeni sot, fundja ne 2 mandatet e PS pak se keni dalluar nga diktatura e enverit perderisa Mjeku Berisha po cmohet me se shumti dhe i ka meritat me te medha, per keto ka fakte por mjerisht, mjerisht ne shqiptaret e kemi mentalitetin e atillë qe kushdo qe te vie ne pushtet ne nuk e ngrisim e as nuk e mbeshtesim por ne e terhjekim duke mis e lebe te perparoj,m ne nuk i ndihmijme por e pengojme, por qe besa as plumat s'i kan kursyer as plumbat e atentatet ne politikaj si ne te madhin simbol te demokracisë Hajdarin dhe Sali Berishen!
virusi
virusi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Regjistruar : 26/12/2007
Postime : 1662
Info : Sigurisht
Points : 568
Reputacioni : 44
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 23:16
Me sa di une Hajdarin e ka vrare Sali Berisha
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 23:19
Kur shajme nje qeveri per punen e dobet qe ka bere nuk eshte e thene se levdojme nje qeveri tjeter.
Une e kam thene dhe e them se asnje nga qeverite shqiptere duke filluar qe nga qeveria e pare e Ismail Qemalit e deri te kjo e fundit e Sali Berishes nuk kan punuar per popullin shqiptar.
Albini
Albini
Anëtar i vjetër
Anëtar i vjetër
Regjistruar : 16/01/2008
Postime : 931
Info : op
Points : 21
Reputacioni : 20
Medalje Medalje2 Medalje3

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

10th March 2008, 23:29
po po, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

e kuptova virusi!

te tillë jemi ne dhe forumet tona kur tallemi me burrat e shtetit!

andi e kam kuptuar mirepo nese sdoni asnje qeveri, atehere sllavet e greket po qendrojn si perhere afer !

Qe dikush ta kuptoj politiken epo gjuhen e saj duhet te jete i zhytur ne at lemi dhe se paku i kualifikur, ne, besoj se jemi profil jo i duhur te merremi me politikajt!

Ktu flitet dhe debatohet me emocione, me gjuhe te urrejtjes nuk arrihet asgje ne asnje lemi tejetes!

Prap se prap temat e kota jane me te mireseardhura ne forum, aty jeni te gjithe te pazavendesueshem por ne rastin e Sali Berishes ju kam notuar negativisht, ndonese as AI nuk eshte i perktyer mirepo kur ta krahasoni me te tjeret ai del me i miri !

"nuk qelë me nje lule pranvera"
"kurr mos thuaj cka beri shteti per ty apo tjetrin por cfare bete e cfare po beni ju per shtetin"!!!
Admin
Admin
Administrator
Administrator
Regjistruar : 25/12/2007
Postime : 5043
Points : 2624
Reputacioni : 226
Medalje Medalje2 Medalje3
http://www.zeriyt.net/

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

11th March 2008, 00:00
Albini ne qofte se do "duam" nje qeveri dhe nuk do ankohemi per asgje sikur ska ndodhur gje, ateher do na ndodhe sic dhe ndodhi para 60 e ca vjetesh do hypi ky Sala apo dikush tjeter kalit persembrapshti e prit te zbrese!.

Do na duhen dhe 50 vjet te tjera ti zbrese kalit Saliu apo dhe Kadriu qe te fillojme perseri nga e para.

Jo Albini une kurre nuk do e levdoj nje qeveri qe nuk ben per popullin e tije.
Sponsored content

Sali Berisha - Faqe 5 Empty Re: Sali Berisha

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi